PostWysłany: Pon 20:18, 05 Paź 2009    Temat postu: Legionovia - TPS RUMIA

Czy mógłbym liczyć na podanie wyniku po meczu Razz w sobote ?

Nowy

Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 1

PostWysłany: Sob 23:09, 10 Paź 2009    Temat postu: 1:3

Moim zdaniem porażka głownie po błędach... trenera. Jeśli atakująca pod koniec seta nie umie skończyć akcji mając pustą połowę siatki to sieją zmienia. Nie wprowadza się też debiutantek przy stanie 1:2 i 20:18. Straciliśmy przez to kilka punktów i ostatecznie przegraliśmy mecz.

Bardzo mało ataków po linii, a szkoda bo Pani Baran bodajże świetnie je wykonuje. Przy niektórych atakach dochodziło do sytuacji w której na naszym prawym skrzydle było 5 siatkarek LTS, a po lewej stronie pod siatką zostawała tylko libero. Wyłącza to możliwość szybkiego przerzutu piłki na i skończenia akcji. Ok 5 punktów w meczu straciliśmy przez ten błąd.

Ogólnie wydaje się, że w zespole panuje dobra atmosfera. Jeśli trener wyciągnie odpowiednie wnioski z porażki, a zespół zgra się trochę bardziej i dopracuje kilka elementów gry to powinien się utrzymać. Już dziś było widać kilkanaście bardzo dobrych zagrań, a paru nie powstydziłyby się nawet zawodniczki LSK Smile